BIM DOKUMENTĀCIJA

Time
Kopējais stundu skaits

6 stundas

Price
Kursa cena

240 EUR

Program
Kursa programma
Atvērt

KURSA APRAKSTS

Šīs meistarklases laikā dalībnieki iegūs zināšanas un prasmes kvalitatīvai BIM pakalpojumu iegādei, kā arī padziļinātu izpratni par pasūtītāja redzējumu un vajadzībām BIM projekta ietvaros. Tas ļaus veiksmīgi realizēt projektus BIM vidē, kā arī startēt iepirkumos un organizēt darbu atbilstoši sagaidāmajam rezultātam.
Pasūtītājiem: Spēt izstrādāt PIP dokumentāciju un pārliecināties par pretendentu spēju realizēt PIP prasības pretendentu pieteikumu vērtēšanas stadijā. Projektētajiem un būvniekiem: Spēt izpildīt PIP prasības gan iepirkuma stadijā, lai paredzēt atbilstošus resursus un saņemtu maksimālo punktu skaitu, gan arī līguma izpildes stadijā, lai efektīgi spētu realizēt PIP noteiktos BIM nodevumus.

NEPIECIEŠAMAIS ZINĀŠANU LĪMENIS:

Meistarklase ir paredzēta tiem, kas uzsāk savas gaitas BIM vai vēlas nostiprināt pamatzināšanas ar praktiskiem piemēriem.

KURSA PROGRAMMA

UZZINĀT VAIRĀK

APMAKSAS IESPĒJAS

Pastāv iespēja saņemt Eiropas Savienības fondu atbalstu ar intensitāti līdz 70%. Lai saņemtu detalizētu informāciju, lūdzam sazināties ar BIM Solutions pārstāvjiem.

Tuvākās meistarklases

22. Augusts 8:00 - 22. Augusts 17:00

Klātienes apmācības

5 - 10 dalībnieki

Pieteikties

Pasniedzēji

Lektors nav noteikts

Piesakies!

Esi ieinteresēts?
Sazinies ar mums vai piesakies jau tagad!

Mēs esam gatavi Jums palīdzēt. Ja ir kādi jautājumi, zvaniet uz zemāk norādīto telefona numuru, sūtiet mums e-pastu vai aizpildiet kontaktformu, lai pieteiktos meistarklasei.