BIM PLĀNOŠANA (4D BIM)

Time
Kopējais stundu skaits

14 stundas

Price
Kursa cena

560 EUR

Program
Kursa programma
Atvērt

KURSA APRAKSTS

Šajā meistarklasē, meistarklases dalībnieki apgūs jaunas prasmes darbu plānošanā un darbu izpildes kontrolē, kas balstītas uz būves informācijas modeļiem, kā arī dažādus kalendārā grafika izveides principus. Meistarklasē tiks izmantota BIM projektu vadības programmas BEXEL MANAGER plānošanas funkcionalitāte, kas balstītas uz modeļu apjomiem. 


Meistarklases praktiskajā daļā dalībnieki gūs izpratni par modeļa uzbūvi un tā saikni ar kalendāro grafiku, prasības kalendārā grafika uzdevumu detalizācijai, lai to varētu savienot ar BIM elementiem, apjomu iegūšanu no modeļiem un elementu strukturēšanas prasmes, grafiku automatizēta sasaiste ar BIM elementiem veidojot 4D būvniecības simulāciju, BIM balstīta progresa kontrole, kā arī plānoto un izpildīto darbu apjomu atskaišu veidošanas prasmes.

KURSA PROGRAMMA

UZZINĀT VAIRĀK

APMAKSAS IESPĒJAS

Pastāv iespēja saņemt Eiropas Savienības fondu atbalstu ar intensitāti līdz 70%. Lai saņemtu detalizētu informāciju, lūdzam sazināties ar BIM Solutions pārstāvjiem.

Pasniedzēji

AIVARS OZOLIŅŠ

Praktizējošs BIM menedžeris/koordinators

Piesakies!

Esi ieinteresēts?
Sazinies ar mums vai piesakies jau tagad!

Mēs esam gatavi Jums palīdzēt. Ja ir kādi jautājumi, zvaniet uz zemāk norādīto telefona numuru, sūtiet mums e-pastu vai aizpildiet kontaktformu, lai pieteiktos meistarklasei.