ĒKAS DIGITĀLĀ MODEĻA APSKATE

Time
Kopējais stundu skaits

7 stundas

Price
Kursa cena

280 EUR

Program
Kursa programma
Atvērt

KURSA APRAKSTS

BIM Modelis satur bagātīgu informāciju un ievērojami vairāk informācijas par vienkāršu 2D rasējumu, jo tā pamatā ir 3D modelis ar tam pievienoto informāciju. BIM modeļu apmaiņas pamatā tiek izmantoti atvērtā tipa failu formāti (.ifc un .bcf), kas dod iespēju katram dalībniekam tos brīvi atvērt, grozīt, taisīt griezumus, plāna skatus, veikt piezīmes un izmantot, lai komunicētu Jūs interesējošos jautājumus.

Šo apmācību laikā dalībniekiem tiks stāstīts un rādīts par BIM atvērtajiem datu tipiem, kā izmantot bezmaksas skaitīkļus, lai apskatītu atsūtīto BIM modeli, ko prasīt no projektētājiem, lai saņemtu pēc iespējas kvalitatīvāku BIM modeli. Tāpat arī kā praktiski izmantot dažādus bezmaksas skaitīkļus BIM modeļa apskatei, informācijas manuālai iegūšanai un komunicēšanai.

KURSA PROGRAMMA

UZZINĀT VAIRĀK

APMAKSAS IESPĒJAS

Pastāv iespēja saņemt Eiropas Savienības fondu atbalstu ar intensitāti līdz 70%. Lai saņemtu detalizētu informāciju, lūdzam sazināties ar BIM Solutions pārstāvjiem.

Tuvākās meistarklases

5. Septembris 8:00 - 5. Septembris 17:00

Klātienes apmācības

5 - 10 dalībnieki

Pieteikties

Pasniedzēji

INGARS STRAZDIŅŠ

BIM koordinators, arhitektūras tehnologa un būvniecības vadību praktiķis

Piesakies!

Esi ieinteresēts?
Sazinies ar mums vai piesakies jau tagad!

Mēs esam gatavi Jums palīdzēt. Ja ir kādi jautājumi, zvaniet uz zemāk norādīto telefona numuru, sūtiet mums e-pastu vai aizpildiet kontaktformu, lai pieteiktos meistarklasei.