BIM TĀMĒTĀJIEM

Time
Kopējais stundu skaits

14 stundas

Price
Kursa cena

560 EUR

Program
Kursa programma
Atvērt

KURSA APRAKSTS

Pateicoties Būves informācijas modelēšanai (BIM), būvmateriālu apjomu aprēķināšana ir kļuvusi daudzreiz ātrāka un precīzāka, kas būtiski paātrina izmaksu aprēķināšanas procesu. BIM dod iespēju ievērojami samazināt būvniecības izmaksas, kā arī samazināt būvniecības laikā radušos atkritumu daudzumus. Tāme bieži ir tik kvalitatīva, cik kvalitatīva ir pieejamā informācija. BIM palīdz tāmētājam saņemt viņam nepieciešamo informāciju uzskatāmā, ērtā formā, bez lieka laika patēriņa, kā tas ir ar 2D rasējumiem. BIM dod iespēju pasūtītājiem pārbaudīt būvmateriālu apjomus neatkarīgi no būvuzņēmējiem, savukārt būvuzņēmējiem BIM dod iespēju samazināt patērēto laiku piedāvājumu sagatavošanai, kā arī būvniecības procesā būtiski samazināt materiālu sagādei patērēto laiku.

BIM modelis savā ziņā ir datubāze, no kuras tāmētājs var iegūt informāciju. Šo informāciju var iegūt manuāli, automātiski un sasaistē ar Jūsu izmaksu datubāzi. Šis process citkārt tiek dēvēts kā 5D BIM.

Apmācību dalībniekiem tiks sniegts teorētisks pārskats par BIM pamatprincipiem un praktiskie darbi BIM modeļa apjomu noņemšanā un tāmēšanā.

KURSA PROGRAMMA

UZZINĀT VAIRĀK

APMAKSAS IESPĒJAS

Pastāv iespēja saņemt Eiropas Savienības fondu atbalstu ar intensitāti līdz 70%. Lai saņemtu detalizētu informāciju, lūdzam sazināties ar BIM Solutions pārstāvjiem.

Pasniedzēji

AIVARS OZOLIŅŠ

Praktizējošs BIM menedžeris/koordinators

Piesakies!

Esi ieinteresēts?
Sazinies ar mums vai piesakies jau tagad!

Mēs esam gatavi Jums palīdzēt. Ja ir kādi jautājumi, zvaniet uz zemāk norādīto telefona numuru, sūtiet mums e-pastu vai aizpildiet kontaktformu, lai pieteiktos meistarklasei.