PASŪTĪTĀJU INFORMĀCIJAS PRASĪBAS (PIP)

Time
Kopējais stundu skaits

14 stundas

Price
Kursa cena

560 EUR

Program
Kursa programma
Atvērt

KURSA APRAKSTS

Nav noslēpums ka ar 2025. gadu BIM ir noteikts kā obligāts (III kategorijas jaunbūvēm). Lai realizētu BIM, ir nepieciešams izstrādāt (pasūtītājiem) un realizēt (projektētājiem un būvniekiem) Pasūtītāju Informācijas Prasības (PIP). PIP ir tehniskā specifikācija BIM nodevumiem un prasības sākas ar iepirkuma kvalifikācijas prasībām, kuru laikā pasūtītajam jāpārliecinās par to, ka projektētājs un/vai būvnieks spēs realizēt BIM nodevumus. Šī meistarklase ir izveidota par pamatu izmantojot jaunākās VNI PIP, kuras paredzams kalpos par pamatu PIP nacionālajam standartam, ko izmantos visā Latvijā.

Ko sniegs apmācības?

Pasūtītājiem: Spēt izstrādāt PIP dokumentāciju, pārliecināties par pretendentu spēju realizēt PIP prasības pretendentu pieteikumu vērtēšanas stadijā un īstenot projektus BIM vidē.
Projektētajiem un būvniekiem: Spēt izpildīt PIP prasības gan iepirkuma stadijā, lai paredzēt atbilstošus resursus un saņemtu maksimālo punktu skaitu, gan arī līguma izpildes stadijā, lai efektīgi spētu realizēt PIP noteiktos BIM nodevumus.
Kam jāapmeklē?

BIM pasūtītāji un piegādātāji, t.sk.:

Uzņēmumi, kuri izsludina publiskos konkursus (pasūtītāji)
Uzņēmumi, kuri piedalās publiskajos iepirkumos (projektētāji un būvnieki).

KURSA PROGRAMMA

UZZINĀT VAIRĀK

APMAKSAS IESPĒJAS

Pastāv iespēja saņemt Eiropas Savienības fondu atbalstu ar intensitāti līdz 70%. Lai saņemtu detalizētu informāciju, lūdzam sazināties ar BIM Solutions pārstāvjiem.

Pasniedzēji

DMITRIJS KOTS

VAS “Valsts nekustamie īpašumi” Būves informācijas modelēšanas un vadības daļas vadītājs

Piesakies!

Esi ieinteresēts?
Sazinies ar mums vai piesakies jau tagad!

Mēs esam gatavi Jums palīdzēt. Ja ir kādi jautājumi, zvaniet uz zemāk norādīto telefona numuru, sūtiet mums e-pastu vai aizpildiet kontaktformu, lai pieteiktos meistarklasei.