VIENOTĀ DATU VIDE (VDV)

Time
Kopējais stundu skaits

6 stundas

Price
Kursa cena

240 EUR

Program
Kursa programma
Atvērt

KURSA APRAKSTS

Būvprojekta sējumu mapes un daži simti rasējumu ir katra projektētāja un būvnieka ikdiena. Rasējumu un dokumentu saglabāšana, nosūtīšana, uzdevumu nodošana, kā arī būvniecības kļūdu fiksēšana ir aktuāli jautājumi visos projektos. Būvniecībai paliekot komplicētākai, lielu uzmanību pievērš specializētiem sadarbības rīkiem – būvprojekta pārvaldības sistēmām.

Meistarklases mērķis ir iepazīstināt interesentus ar VDV standartiem, rekomendācijām un prasībām, un tās pielietošanu būvprojektu pārvaldībā. Praktiski apskatīt ieguvumus, pielietojot VDV dažāda izmēra projektiem un dažādos projekta posmos. Iepazīties ar VDV prasībām Latvijā un Skandināvijā. Izanalizēt nepieciešamos ieguldījumus tehnoloģijās, papildinājumus cilvēkresursos un izmaiņas procesos.

KURSA PROGRAMMA

UZZINĀT VAIRĀK

APMAKSAS IESPĒJAS

Pastāv iespēja saņemt Eiropas Savienības fondu atbalstu ar intensitāti līdz 70%. Lai saņemtu detalizētu informāciju, lūdzam sazināties ar BIM Solutions pārstāvjiem.

Tuvākās meistarklases

19. Oktobris 8:00 - 19. Oktobris 17:00

Klātienes apmācības

5 - 10 dalībnieki

Pieteikties

Pasniedzēji

KRISTAPS KUZŅECOVS

AS “UPB” grupas uzņēmuma projektēšanas nodaļas vadītājs

Piesakies!

Esi ieinteresēts?
Sazinies ar mums vai piesakies jau tagad!

Mēs esam gatavi Jums palīdzēt. Ja ir kādi jautājumi, zvaniet uz zemāk norādīto telefona numuru, sūtiet mums e-pastu vai aizpildiet kontaktformu, lai pieteiktos meistarklasei.