IEVADS INFRASTRUKTŪRAS BIM

Time
Kopējais stundu skaits

14 stundas

Price
Kursa cena

560 EUR

Program
Kursa programma
Atvērt

KURSA APRAKSTS

Šī meistarklase ir teorētisks un praktisks ievads infrastruktūras BIM apguvei un pielietošanai. Iegūtās prasmes palīdzēs izprast ne tikai BIM kā procesu, bet arī BIM tehnoloģiju pielietošanu infrastruktūras objektos. Iegūtās prasmes palīdzēs veikt objektīvu uzņēmuma BIM kompetences novērtējumu – gan tradicionāla BIM izpratnē, gan attiecinot uz infrastruktūras objektiem – un kalpos kā pamats tālāku apmācību un uzņēmuma BIM attīstības plānošanai. Meistarklase ir paredzēta gan tiem, kas uzsāk savas gaitas BIM vai vēlas nostiprināt pamatzināšanas ar praktiskiem piemēriem, gan uzņēmumiem, kas ikdienā jau izmanto BIM tehnoloģijas un šos procesus vēlas ieviest darbā ar infrastruktūras objektiem. Noderīga informācija gan pasūtītājam, gan projektētājam, gan būvniekam, gan apsaimniekotājam.

KURSA PROGRAMMA

UZZINĀT VAIRĀK

APMAKSAS IESPĒJAS

Pastāv iespēja saņemt Eiropas Savienības fondu atbalstu ar intensitāti līdz 70%. Lai saņemtu detalizētu informāciju, lūdzam sazināties ar BIM Solutions pārstāvjiem.

Pasniedzēji

AGNIS MĀRTIŅŠ BĒRZIŅŠ

BIM koordinators

Piesakies!

Esi ieinteresēts?
Sazinies ar mums vai piesakies jau tagad!

Mēs esam gatavi Jums palīdzēt. Ja ir kādi jautājumi, zvaniet uz zemāk norādīto telefona numuru, sūtiet mums e-pastu vai aizpildiet kontaktformu, lai pieteiktos meistarklasei.