TEKLA STRUCTURES BASIC APMĀCĪBAS

Time
Kopējais stundu skaits

21 stunda

Price
Kursa cena

560 EUR

Program
Kursa programma
Atvērt

KURSA APRAKSTS

Tekla Structures ir viens no pasaulē atzītākajiem rīkiem būvkonstrukciju projektēšanā. Tā iespējas palīdz gan nelieliem inženieru birojiem, gan lielām ražošanas kompānijām veidot BIM modeļus un tos izmantot projekta dokumentācijas sagatavošanā, būvniecībā un ražošanā.

SIA BIM Solutions ir vietējais Tekla Structures pārstāvis ar praktisku pieredzi un izpratni par Tekla Structures izmantošanu būvkonstrukciju projektēšanai būvprojekta vajadzībām, būvniecības vajadzībām un ražošanas dokumentācijas sagatavošanai. Esam izstrādājuši mācību programmu, lai palīdzētu Latvijas inženieriem sākt izmantot Tekla Structures ikdienas darbos.

Pēc kursu beigām dalībnieki saņems sertifikātu apliecinot iegūtās prasmes Tekla Structures lietošanā!

KURSA PROGRAMMA

UZZINĀT VAIRĀK

APMAKSAS IESPĒJAS

Pastāv iespēja saņemt Eiropas Savienības fondu atbalstu ar intensitāti līdz 70%. Lai saņemtu detalizētu informāciju, lūdzam sazināties ar BIM Solutions pārstāvjiem.

Tuvākās meistarklases

1. Decemberis 9:00 - 8. Decemberis 17:00

Klātienes apmācības

5 - 10 dalībnieki

Pieteikties

Pasniedzēji

ANDRIS VILCĀNS

Inženieris ar vairāk nekā 8 gadu praktisko pieredzi projektēšanā, izmantojot Tekla Structures

Piesakies!

Esi ieinteresēts?
Sazinies ar mums vai piesakies jau tagad!

Mēs esam gatavi Jums palīdzēt. Ja ir kādi jautājumi, zvaniet uz zemāk norādīto telefona numuru, sūtiet mums e-pastu vai aizpildiet kontaktformu, lai pieteiktos meistarklasei.

    Vai būs nepieciešams EU fonda līdzfinansējums?

    Uzņēmumiem ir iespēja saņemt EU fondu līdzfinansējumu līdz pat 70% intensitātei. Apstiprinu, ka manis pārstāvētais uzņēmums, nepieciešamības gadījumā, sniegs papildus nepieciešamo informāciju, lai veiktu uzņēmuma izvērtēšanu un noteiktu atbalsta intensitāti.