BIM KOORDINĒŠANA

Time
Kopējais stundu skaits

14 stundas

Price
Kursa cena

560 EUR

Program
Kursa programma
Atvērt

KURSA APRAKSTS

Būvju informācijas modelēšana (BIM) visā pasaulē attīstās ļoti strauji un tikpat strauji pieaug prasības pēc kvalitatīviem modeļiem, kā arī pēc efektīva BIM koordinēšanas procesa. Viens no būtiskākajiem BIM projekta koordinēšanas aspektiem ir komunikācija - konstatēto kolīziju, izmaiņu, papildinājumu un citu modeļu nepilnību procesa un statusu vadība.  Šis process aizņem būtisku laiku un, neefektīvi organizējot šo procesu, pastāv problēmu rašanās riski.

Apmācību laikā uzsvars tiks likts uz praktiskajiem darbiem, pamatojoties uz teoriju un pasniedzēju pieredzi no reāliem BIM projektiem, kura tiks apskatīta semināra pirmajā daļā (BIM kvalitātes aspekti - ģeometrija, informācija, projektēšanas uzdevums, process). Praktiskajā daļā dalībniekiem būs jāsimulē reāla situācija, veicot kvalitātes pārbaudes BIM modeļiem.

KURSA PROGRAMMA

UZZINĀT VAIRĀK

APMAKSAS IESPĒJAS

Pastāv iespēja saņemt Eiropas Savienības fondu atbalstu ar intensitāti līdz 70%. Lai saņemtu detalizētu informāciju, lūdzam sazināties ar BIM Solutions pārstāvjiem.

Pasniedzēji

AIVARS OZOLIŅŠ

Praktizējošs BIM menedžeris/koordinators

Piesakies!

Esi ieinteresēts?
Sazinies ar mums vai piesakies jau tagad!

Mēs esam gatavi Jums palīdzēt. Ja ir kādi jautājumi, zvaniet uz zemāk norādīto telefona numuru, sūtiet mums e-pastu vai aizpildiet kontaktformu, lai pieteiktos meistarklasei.